дома » Статьи » Эффективный взлом ВК – возможные варианты

Эффективный взлом ВК – возможные варианты

Злом ВК використовують для відновлення втраченого доступу до власній сторінці, отримання конфіденційних відомостей (найчастіше, листування) дітей, подружжя, ділових партнерів. Нерідко зі зламаних акаунтів йде для розсилки спаму, поширення шкідливих посилань або забороненого контенту.

Злом ВК людини, який грамотно використовує систему безпеки — завдання не просте. Наприклад, якщо використовується підтвердження входу з прив’язкою до мобільного номеру, необхідно не тільки дізнатися пароль жертви, а й отримати доступ до її мобільному телефону. Для більш простих випадків існує кілька ефективних методів.

Поради як зламати сторінку ВКонтакте

Найбільш підходящі на роль жертви люди — знайомі зломщика. У цьому випадку йому відомий максимум даних про те, до чиєї сторінці він збирається отримати доступ — номер мобільного телефону (він може знадобиться і для входу), день народження, прізвище матері, клички домашніх вихованців, улюблені спортивні команди та ін.

Найпоширеніший метод злому — прямий підбір пароля. Найчастіше користувачі соціальних мереж використовують як паролі свої дані (багато з них вказані вище). Досить знати ID сторінки і спробувати перебрати всі відомі варіанти.

Інший шлях — отримати доступ до електронної пошти. Зазначені вище відомості часто фігурують в поштових скриньках в якості контрольного питання для відновлення пароля. Досить запросити новий і відповісти на таке питання — і доступ до поштової скриньки перехоплений. Змінити з його допомогою пароль ВК — найпростіша задача.

Ще один варіант — установка на комп’ютер знайомого кейлогерів, троянських програм для розкрадання даних, розширень для браузерів, які отримують конфіденційну інформацію.

Більш витончені способи як зламати ВК через телефон

Якщо є доступ до мобільного телефону жертви, можна використовувати кілька більш витончених  способів злому ВК . Найпростіший — запит на отримання нового пароля на телефон. Крім того, багато мобільні додатки ВК мають розвинену функціональністю, і дозволяють змінювати пароль безпосередньо, а необережні користувачі використовують автоматичне з’єднання зі збереженням логінів і паролів.

З мобільного телефону можна отримати доступ до хмарних сховищ даних (таке використовує, наприклад, Googlе Chrome), де є всі паролі користувача, які він синхронізує на різних пристроях. Маючи такий доступ потрапити на його сторінку ВКонтакте — не проблема.

Відмінно вирішують таке завдання і шпигунські програми, встановлені на телефон жертви — вони дозволяють отримати відомості про активність (логіни, паролі і т.д.) користувача. При цьому, багато хто просто не вважають за потрібне захищати гаджети антивірусні та антишпигунські софтом, який міг би цьому перешкодити.

Інші варіанти як зламати ВКонтакте онлайн

ссылка для взлома пароля вк ВКонтакте онлайн можно воспользоваться специальными программами для брут-форс атаки. Такие программы подбирают пароль к учетной записи, обходя ограничения системы защиты. Единственная проблема – при пароле достаточной сложности для достижения результата требуются годы.

Більш ефективним виявиться створення фішингових сайту, при заході на який користувач отримує можливість ввести логін і пароль. Досить зареєструвати домен, наприклад, виду ru-id123456.com і створити на ньому сторінку з адресою vkontakte.ru-id123456.com (на перший погляд підміну адреси помітить не кожен). Залишається лише відправити посилання на неї жертві з проханням оцінити фото, ознайомитися з комерційною пропозицією і т.д. Єдине завдання — зробити дизайн якомога більше схожим на VK і зберегти введені дані.

Якщо користувач використовує підтвердження входу з відправкою СМС на мобільний номер, захищає свої пристрої (ПК, смартфон і ін.) Антивірусними і антишпигунські програмами, використовує генератори складних паролів і не відкриває всі запропоновані посилання, зламати його сторінку ВКонтакте власними силами навряд чи вдасться.