дома » Статьи » Автобусы Харьков Крым

Автобусы Харьков Крым

Ми завжди поспішаємо. Поспішаємо на роботу, поспішаємо до близьких, родичів і друзів, поспішаємо на відпочинок під час своєї відпустки. І одним з найбільш відвідуваних і підходять для відпустки курортних місць є чудовий Крим. Але що робити, якщо дістатися до Сімферополя на поїзді не представляється можливим? А проїзд на власній машині тягне за собою певні труднощі. Саме тому наша компанія пропонує вам свої послуги у вигляді рейсів — Автобус Харків-Сімферополь. Що це таке? Це довгий маршрут, який здійснюється зручними, комфортабельними автобусами Mersedes і MAN, що проходить шлях від Харкова до Сімферополя через 6 інших міст. Про них буде згадано пізніше.

Наші пропозиції
Що компанія може гарантувати своїм клієнтам при поїздці? Спочатку можна зі 100% ймовірністю гарантувати комфорт. Кожен рейсовий автобус до Криму, пропонований компанією, обладнаний безліччю невеликих дрібниць, з яких складається комфорт і затишок. Які зручності під час поїздки може запропонувати вам салон наших сучасних автобусів?

  • Зручні відкидні сидіння. З причини того, що рейс виконується в нічний час відкидне крісло запорука вашого комфортного сну.
  • Люки і кондиціонери. Під час спекотної погоди зайве провітрювання в закритому приміщенні з великою кількістю людей стане тільки жирним плюсом.
  • Обігрівачі. У супротивної від спеки ситуації реально рятує.
  • Телевізори + DVD. Їхати цілий день, сидячи на одному місці. Звичайно, набридає. Тому що надаються нами автобуси обладнані телекомунікаційною системою, щоб скрасити час поїздки цікавим фільмом, або улюбленим серіалом.
  • Велике багажне відділення. Будь-яка людина, коли робить будь-якої переїзд бере з собою в дорогу якісь речі. Деякі подорожують «на легке» і беруть в поїздку найнеобхідніше, інші везуть з собою об’ємні сумки та валізи. Піклуючись про кожного нашого пасажира, в наших автобусах передбачено містке багажне відділення.

Также можно подчеркнуть тот факт, что рейсы Харьков Симферополь. Поездка на микроавтобусе в Крым на отдых, осуществляемые нашей компанией, являются круглогодичным и беспрерывными. Хотелось добавить, что наши рейсы осуществляют пересадку пассажиров из одного автобуса в другой в КПП «Чонгар».

Шлях, який здійснює автобус до Криму
Як було згадано вище, автобуси від Харкова до Сімферополя проходять через 6 інших міст. Повний маршрут рейсу складається з відправної точки в Харкові, потихеньку переміщаючись в Новомосковськ, звідти — до Дніпропетровська, через час досягає Запоріжжя, потім — Мелітополя, Чонгара. У КПП «Чонгар» пасажири проходять паспортний контроль, і наш автобус слід далі. Приблизно під ранок автобус доїжджає до Джанкой, і по фінішній прямій на Сімферополь і кінцеву — Севастополь. Середній час поїздки, як свідчить розклад автобусів Харків-Сімферополь, становить 11-12 годин, в залежності від тривалості міні-зупинок в деяких містах.
Також компанія може порадувати мандрівників тим, що автобуси роблять і зворотний рейс, з Сімферополя до Харкова, причому — маршрут пролягає по тим же містах.