дома » Статьи » Сладости на диете Дюкана

Сладости на диете Дюкана

Є солодке і не товстіти — мрія багатьох. Насправді, балувати себе смачними продуктами і зберігати стрункість зовсім нескладно, головне відповідально підійти до вибору їжі. Зрозуміло, цукор знаходиться під забороною, також як і пшеничне борошно та інші «популярні» інгредієнти звичних десертів. Через це підібрати відповідний для дієти Дюка солодкий продукт часто складно, тому в даному розділі ви можете з упевненістю замовляти сподобався вам десерт — всі вони перевірені і абсолютно не зашкодять вашій фігурі. Головне, не забудьте звіритися з етапом дієти, на якому ви перебуваєте.

особливості солодощів

Зрозуміло, солодке на Дюканов трохи відрізняється від звичайних десертів. Так, замість цукру до складу додають його безпечні замінники — вони надають стравам солодкий присмак, при цьому не відкладаючись у вигляді жиру в вашому організмі. Використання таких аналогів дозволяє знизити кількість вуглеводів в продукті, що важливо для тих, що худнуть за системою Дюка.

Помимо сахарозаменителей, в сладости по дюкану добавляют различные желирующие агенты (пектин, агар-агар и другие) для стабильной структуры десерта и некоторые другие компоненты, входящие в список разрешенных продуктов.

Що важливо, більшу частину солодощів можна їсти навіть новачкам, що сидить на етапі Атаки. Таким чином, це допоможе початківцям не «зірватися» з дієти і урізноманітнити свій раціон, зменшивши дискомфорт від переходу на нову систему харчування.

де застосувати

Солодощі зручні тим, що багато хто з них можна легко взяти з собою — ви можете прихопити їх в дорогу або на роботу, щоб перекусити у вільний час, а можете купити їх до чаю або на особливий випадок, щоб відзначити важливу подію (замість шкідливих і жирних тістечок). Таким чином, ви можете спокійно скласти собі абсолютно повноцінний раціон харчування, що включає навіть солодке на десерт після їжі.